ÖVRIGT / Nautica / Lanternor 11525379
nr 1152 5379
Lanternor
2 st, höjd: 20 cm, modell äldre
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 december 2017
kl 20:19:40
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)